| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Açıklama | 85W adaptör kullanan ve Magsafe 1 uç yapısına sahip (L tip ve T tip) tüm MacBook ve MacBook Pro serileri ile uyumludur. |
| Giriş Değerleri | DC 10-15V |
| Çıkış Voltaj | 18.5V |
| Çıkış Kapasite | 4.65A |
| Çıkış Güç | 85W |
| Renk | Beyaz |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - L Style (T Style ile uyumlu) |
| Model | RCA-AP02 |
| EAN13 | 8697785553238 |
Diğer Uyumluluk Bilgileri:
Şuan incelemiş olduğunuz Notebook Adaptörünün cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Adaptörünüzün Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Bazı Adaptörlerin kodları farklı olsa bile cihazınıza uyum sağlayabilir. Cihazınızın altında yazan (input) yada Eski adaptörünüzün üzerinde yazan (output) Voltaj ve Amper değerleri ve Resimde görebileceğiniz Uç yapısı uyan adaptörler cihazınızla uyumludur. Bu konuda Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.
Diğer Garanti Bilgileri:
FSB NOTEBOOK 'tan alacağınız Notebook adaptörü tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.
Diğer ile uyumlu olan bu cihazınızla bire bir uyum sağlayacaktır. Garantili Marka dür.
Tüm ürünlerimiz A+ kalitedir. Kontrollerden geçirilerek tarafınıza göreimi sağlanmaktadır.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16.00 ya kadar kargoya teslim edilmektedir.
Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:
macbook macbook pro araç şarj cihazı 85w
Diğer
Diğer
macbook macbook pro araç şarj cihazı 85w fiyat
fiyatları