| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.16A |
| Güç | 60W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-DL01 |
| EAN13 | 8697785550015 |
| Parça Kodları | PA1600-06D1 PA1600-06D2 PA-16 Family ADP-60NH B |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 1000 Dell Inspiron 1200 Dell Inspiron 1300 Dell Latitude 110L Dell Latitude 120L |
DELL Uyumluluk Bilgileri:
Şuan incelemiş olduğunuz Notebook Adaptörünün cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Adaptörünüzün Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Bazı Adaptörlerin kodları farklı olsa bile cihazınıza uyum sağlayabilir. Cihazınızın altında yazan (input) yada Eski adaptörünüzün üzerinde yazan (output) Voltaj ve Amper değerleri ve Resimde görebileceğiniz Uç yapısı uyan adaptörler cihazınızla uyumludur. Bu konuda Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.
DELL Garanti Bilgileri:
FSB NOTEBOOK 'tan alacağınız Notebook adaptörü tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.
DELL ile uyumlu olan bu cihazınızla bire bir uyum sağlayacaktır. Garantili Marka dür.
Tüm ürünlerimiz A+ kalitedir. Kontrollerden geçirilerek tarafınıza göreimi sağlanmaktadır.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16.00 ya kadar kargoya teslim edilmektedir.
Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:
Dell Latitude 110L 60W Notebook Adaptör RNA-DL01
DELL
DELL
Dell Latitude 110L 60W Notebook Adaptör RNA-DL01 fiyat
fiyatları