| Marka | MacBook Air 13'' İ5 4 GB RAM 128 GB SSD 2.EL LAPTOP |
|---|
| İŞLEMCİ | i5 4.NESİL |
|---|
| HARDDİSK (HAFIZA) | 128 GB SSD |
|---|
| RAM | 4 GB DDR3 |
|---|
| EKRAN KARTI | DAHİLİ |
|---|
| EKRAN BOYUTU | 13.3 LED |
|---|
| DURUM | 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN |
|---|
| GARANTİ DURUMU | 3 AY FİRMA GARANTİLİ |
|---|
Ürün Detayları
kusursuz temizlikte i5 işlemcili 4 gb ram 128gb ssd 4.nesil
OFİS OKUL EBA DOPİNG HAFIZA KULLANIMLARI İÇİN İDEAL ÖZELLİKLERDEDİR
2.EL NOTEBOOKLAR FSB NOTEBOOK GÜVENCESİYLE
3 AY GARANTİLİ OLARAK SATILMAKTADIR.
APPLE macbook Air 2014 notebook tüm kontrollerden geçirilerek tarafınıza gönderemi sağlanmaktadır.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16.00 ya kadar kargoya teslim edilmektedir.
APPLE macbook Air 2014 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN Notebook i5 4.NESİL işlemcili olup 4 GB DDR3ram'i vardır.
128 GB SSD Hardiskle rahat kullanıma sahiptir.Tüm testleri tarafimizdan yapılmıstır. 3 AY FİRMA GARANTİLİ Garantilidir.
APPLE macbook Air 2014 cihazın tüm aksesuar ve yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.
Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:
MacBook Air 13'' İ5 4 GB RAM 128 GB SSD 2.EL LAPTOP
APPLE macbook Air 2014 2.el fiyatı
i5 4.NESİL işlemcili 2.el notebook fiyatları
Ucuz
APPLE macbook Air 2014 i5 4.NESİL işlemcili ofis okul eba doping hafıza için uygun
DAHİLİ ekran kartlı 2.el laptop notebook ,doping hafıza için ,doping hafıza için APPLE i5 4.NESİLişlemcili ,doping hafıza için ucuz 2.el laptop