| Marka | Hp Elitebook 840 G3 I5-6300U 8 GB 128 GB Ssd 14" Notebook 2.EL |
|---|
| İŞLEMCİ | i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHz |
|---|
| HARDDİSK (HAFIZA) | 128 GB SSD |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|
| EKRAN KARTI | DAHİLİ |
|---|
| EKRAN BOYUTU | 14 İNCH |
|---|
| DURUM | 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN |
|---|
| GARANTİ DURUMU | 3 AY FİRMA GARANTİLİ |
|---|
BATARYA SIFIR TAKILDI
Ürün Detayları
OFİS OKUL EBA DOPİNG HAFIZA KULLANIMLARI İÇİN İDEAL ÖZELLİKLERDEDİR
8GB RAM 128GB SSD FHD IPS 1920x1080 14" WİN10
İşlemci: Intel i5 6300U
Hafıza: 8GB DDR4 RAM
Depolama: 128GB M.2 NVME SSD!
Ekran Kartı: İNTEL HD
Klavye: Led Aydınlatmalı
Çözünürlük: 1920 x 1080
Ekran: 14″ FULL HD
Bağlantılar: SİM KART – DİSPLAY PORT – TYPE- C
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro
2.EL NOTEBOOKLAR FSB NOTEBOOK GÜVENCESİYLE
3 AY GARANTİLİ OLARAK SATILMAKTADIR.
HP 840 G3 notebook tüm kontrollerden geçirilerek tarafınıza gönderemi sağlanmaktadır.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16.00 ya kadar kargoya teslim edilmektedir.
HP 840 G3 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN Notebook i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHz işlemcili olup 8 GB ram'i vardır.
128 GB SSD Hardiskle rahat kullanıma sahiptir.Tüm testleri tarafimizdan yapılmıstır. 3 AY FİRMA GARANTİLİ Garantilidir.
HP 840 G3 cihazın tüm aksesuar ve yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.
Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:
Hp Elitebook 840 G3 I5-6300U 8 GB 128 GB Ssd 14" Notebook 2.EL
HP 840 G3 2.el fiyatı
i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHz işlemcili 2.el notebook fiyatları
Ucuz
HP 840 G3 i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHz işlemcili ofis okul eba doping hafıza için uygun
DAHİLİ ekran kartlı 2.el laptop notebook ,doping hafıza için ,doping hafıza için HP i5-6300U CPU @ 2.40GHz 2.50 GHzişlemcili ,doping hafıza için ucuz 2.el laptop