| Marka | Dell XPS İ7 8.NESİL İŞLEMCİLİ DOKUNMATİK 3K EKRANLI2.EL LAPTOP |
|---|
| İŞLEMCİ | i7 8.NESİL |
|---|
| HARDDİSK (HAFIZA) | 256 GB NVME SSD HARDDİSK |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|
| EKRAN KARTI | DAHİLİ |
|---|
| EKRAN BOYUTU | 13.3 İNÇ |
|---|
| DURUM | 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN |
|---|
| GARANTİ DURUMU | 3 AY FİRMA GARANTİLİ |
|---|
Ürün Detayları
3K DOKUNMATİK EKRAN
256 GB NVME SSD HARDDİK
8 GB RAM
BATARYA KULLANIM SÜRESİ 4 SAAT
OFİS OKUL EBA DOPİNG HAFIZA KULLANIMLARI İÇİN İDEAL ÖZELLİKLERDEDİR
2.EL NOTEBOOKLAR FSB NOTEBOOK GÜVENCESİYLE
3 AY GARANTİLİ OLARAK SATILMAKTADIR.
DELL xps-i7 Laptop notebook tüm kontrollerden geçirilerek tarafınıza gönderemi sağlanmaktadır.
Sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün saat 16.00 ya kadar kargoya teslim edilmektedir.
DELL xps-i7 Laptop 2.EL TEST EDİLMİŞ ÜRÜN Notebook i7 8.NESİL işlemcili olup 8 GB ram'i vardır.
256 GB NVME SSD HARDDİSK Hardiskle rahat kullanıma sahiptir.Tüm testleri tarafimizdan yapılmıstır. 3 AY FİRMA GARANTİLİ Garantilidir.
DELL xps-i7 Laptop cihazın tüm aksesuar ve yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.
Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:
Dell XPS İ7 8.NESİL İŞLEMCİLİ DOKUNMATİK 3K EKRANLI2.EL LAPTOP
DELL xps-i7 Laptop 2.el fiyatı
i7 8.NESİL işlemcili 2.el notebook fiyatları
Ucuz
DELL xps-i7 Laptop i7 8.NESİL işlemcili ofis okul eba doping hafıza için uygun
DAHİLİ ekran kartlı 2.el laptop notebook ,doping hafıza için ,doping hafıza için DELL i7 8.NESİLişlemcili ,doping hafıza için ucuz 2.el laptop